Majówka z Konstytucją 3 Maja

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do świętowania 225-lecia uchwalenia Konstytucji 3 maja w dniach 30 kwietnia – 8 maja.

7 maja w godzinach 14 – 16 KODUK organizuje z tej okazji pikniki* w Hyde Parku.

Dołączcie do któregoś z naszych pikników w Hyde Parku albo w prawdziwie angielskim stylu zorganizujcie własny piknik w swoim lokalnym parku.

Organizowana przez nas akcja nie będzie demonstracją, nie będziemy wznosić okrzyków. Planujemy zabawę i merytoryczną dyskusję.

Z zainteresowanymi będziemy rozmawiać o historii naszego pięknego kraju, o Konstytucji 3 maja, demokracji, stadninach, Muzeum II Wojny Światowej, wolnych mediach i zapowiedzianych zmianach w prawie aborcyjnym.

Na majówce obowiązuje strój biało-czerwony. Przynieście swoje koce i smakołyki! Zapraszamy!

Jeśli organizujecie swoje pikniki w lokalnych parkach, zajrzyjcie na stronę wydarzenia przed jego rozpoczęciem. Opublikujemy tu propozycje tabliczek z informacjami, które możecie rozłożyć obok swojego pikniku. Zachęcamy do przesyłania nam zdjęć z Waszych pikników.

* Regulamin Hyde Parku nakazuje wystąpić o zezwolenie na pikniki, w których udział bierze więcej niż 20 osób, w związku z czym organizujemy kilka mniejszych pikników. Prosimy o respektowanie regulaminu parku.

Piknikuj z nami!

Be the first to comment on "Majówka z Konstytucją 3 Maja"

Leave a Reply